Responsive Web Tasarım

Webiskod firmasıyla sizinde yönetilebilir, özgün, mobil uyumlu ve arama motoru optimizasyonlarına (SEO) uygun kurumsal bir web sayfanız olsun.

Peki web sayfanızı oluşturuken hangi işlemleri yapıyoruz?

  • Mobil Uyumlu Web Tasarım (Responsive Design)
  • Açık, anlaşılırı kod yapısı
  • Basit, kullanıcı dostu yönetim paneli
  • Örnek içeriklerin SEO (Arama motoru optimizasyonu) kriterlerine uygun hazırlanması
  • Kod optimizasyonları (Js-Css)
  • Img optimizasyonları
  • Cache kontrolleri
  • Yönetim paneli eğitimi
Yönetilebilir Web Siteniz Olsun

Yönetilebilir Web Siteniz Olsun

Webiskod olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına bazı hizmetlerimizi standart hale getirdik. Web sayfanızı yaptırdınız fakat en ufak bir güncelleme işlemi için bir ajansa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Çok basit bir işlem için günlerce beklemek zorunda mı kalıyorsunuz? Bu tip sorunların çözümü için standart olarak tüm Kurumsal Web Tasarım ve Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimizde müşterilerimizin kolayca istediği içeriği güncelleyebileyebileceği kolay bir panel sunuyoruz.

Biri web sitesi tasarımı mı dedi?

Web sitesi tasarımınızı özgün bir şekilde hazırlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun, dinamik, yönetilebilir bir web tasarımımız olsun diyorsanız hemen iletişime geçin. Gelip tanışıp sizlere vereceğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim. Her türlü sorun ve görüşlerinizi ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Şimdi iletişime geçin.

Webiskod Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik tam olarak firmanızın imaj çalışmasıdır. Kurumunuzun kendini ifade etmesidir. Diğer firmalardan farkınızı ve duruşunuzu ortaya koymasıdır. Bu sebepten Kurumsal Kimlik Çalışmalarında ilk olarak kurumunuzun duruşu ve vizyonu öğrenilerek Logo tasarım çalışmalarından başlanıp antetli kağıt, zarflar, reklam ürünleri, bloknotlar, katalog çalışmaları, broşürler, faturalar, tabelalar, araç ve bina giydirmelerine kadar tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.