Profesyonel web tasarım, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda istekler dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Belirtmiş olduğumuz çerçeveden bakıldığında Kurumsal Web Tasarım‘dan farkı nedir? diye düşünebilirsiniz. Profesyonel web tasarımda Kurumsal tasarım dışında departmanlarınızın da ayrı ayrı işlem yapabileceği, şirketinizle dinamik bir uyum içerisinde olan bir platform bizi karşılıyor. Örnek verecek olursak; İnsan kaynakları bölümünde eleman alımı yapmak istiyorsunuz ve şirket içi yazılımınızda kayıtları tutuyorsunuz. Web sayfanızda ilan açtığınızda belirli kriterler çerçevesinde şirket içi platformlarda da kayıtları takip etmek istiyorsunuz. Yada bir ürün portföyünüz var ve bu ürünleri online olarak ziyaretçilerin seçimine göre otomatik pdf kataloğa çekmek ve indirebilmesini sağlamak istiyorsunuz. Böyle bir durumda Profesyonel Web Tasarım devreye girmektedir. Tamamen size özel yazılımlarla sitenizi zenginleştiriyoruz.

Yönetilebilir Web Tasarım
Web Tasarım

Web Sayfalarınızı Profesyonellerin Ellerine Teslim Etmek İster misiniz?

Firmalar genel olarak web sayfalarını hazırlar ve bir köşeye bırakıp ondan hizmet almayı beklemektedir. Bu çok yanlış bir düşüncedir. Web sayfaları dinamizm kazanmadığı sürece hiç bir değere sahip değildir. Günümüzde web siteleri de birer canlı gibi davranmaktadır. Tabi bunun en büyük sebebi arama motorları olduğunu da söylemeliyiz. Firmanızın web sayfasını profesyonellerin elinde çok daha hızlı ve kurumsal bir şekilde büyütmek ister misiniz? Bunun için hemen iletişime geçin. Aylık bakım çalışmaları hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik tam olarak firmanızın imaj çalışmasıdır. Kurumunuzun kendini ifade etmesidir. Diğer firmalardan farkınızı ve duruşunuzu ortaya koymasıdır. Bu sebepten Kurumsal Kimlik Çalışmalarında ilk olarak kurumunuzun duruşu ve vizyonu öğrenilerek Logo tasarım çalışmalarından başlanıp antetli kağıt, zarflar, reklam ürünleri, bloknotlar, katalog çalışmaları, broşürler, faturalar, tabelalar, araç ve bina giydirmelerine kadar tasarım çalışmaları yapılmaktadır.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.