SEO Teklifi Al

Takipteki form üzerinden bilgilerinizi doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız gerekli ön çalışmayı yaptıktan sora sizlere durum raporu ve fiyat teklifimiz ile geri dönüş sağlayacaklardır.

Firma Adı *

İrtibat Numarası *

Anahtar Kelime Sayısı

İlgili Kişi*

E-posta *

Kod Desteği İsteniyor mu?

Evet
Hayır

Açıklama

SEO

  Site içi SEO Analizi

  Anahtar Kelime Tespiti

  Anahtar Kelime Uyumu Sayfa Tespiti

  Backlink Analizi ve Zararlı Backlink Tespiti

  Webmaster Tools Analizi

  Sektör ve Rakip Analizi

  Rakiplerin SEO Kalitesi ve Stratejileri

  Sektörel Bazlı SEO Çalışmaları

  Düzenli Olarak Sıralama Takibi

  Güncel Algoritmalara Uygun SEO Çalışmaları

  Yapılan Çalışmalar da Anlık Raporlama

  Her Sektöre Özel SEO Çalışma Stratejisi


SEO Optimizasyon wi450

SEO hizmetlerinde yalnızca danışmanlık değil sistemsel düzenleme işlemlerini de sizin için yapıyoruz.

SEO hizmetimizde, profesyonel çözümler ve Güncel algoritmalar uygun özel çalışmalarımız sayesinde web sitenizin index sayıları artacak, arama motorlarında anahtar kelimelerinizi sorgulattığınız da sıralamalardaki ilerlemeyi düzenli olarak takip ederek, anahtar kelimeleriniz yükselecektir. Bu olumlu değişikliklere, SEO hizmetimizden faydalandığınız süre içerisinde olumlu geri dönüşlere şahit olacak ve tarafımızdan gönderilen düzenli raporlamalar aracılığıyla sizin için yaptığımız tüm çalışmaları gözlemleyeceksiniz.

Hedeflenen kelimelerde başarıya ulaştırırken en çok önem verdiğimiz konuların başında site içi düzenlemeler gelmektedir. Algoritma güncellemelerini düzenli olarak takip edip çalışmalarımızı Google amcayı kızdıracak tek bir çalışma yapmadan gerçekleştiriyoruz.

Gelişen günümüz teknolojisinde mobilin önemi her geçen gün artmaktadır. Güncel algoritmalar kapsamında, web sitenizi mutlaka mobil uyumlu (Responsive Tasarım) olması gerekmektedir. SEO hizmeti sürecinde karşılaşılan problemlerin başında web sitesinin mobil uyumlu tasarlanmamış olması ve web sitesinin masaüstü hızı ve mobil hızının düşük olması yer almaktadır. Bu kapsamda buna benzer bir çok SEO kriterini baz aldığımız, SEO analizimiz için bizlere başvuru yapabilirsiniz

Rakiplerinizden Haberdar Olmak İster misiniz?

Rakiplerinizin neler yaptığını, web sayfalarını nasıl geliştirdiklerini, nerelere hizmet verdiklerini tek tek öğrenmek ister misiniz? Rakip analizi hizmetinde müşterilerimize belirlemiş oldukları rakipler hakkında detaylı bir rapor sunuyoruz. Rakip Analiz Raporu detayında sıralama durumları, aldığı backlink’ler, yayınlanan haberler… örnekleri gibi içeriklerden oluşmaktadır. Rakibinizin nasıl adım attığını ve buna karşı nasıl strateji belirleyeceğinizi rakip analizi raporu sayesinde kolayca belirleyebileceksiniz. Rakip analizi işlemleri için iletişim sayfamız üzerindeki form yada iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. www.webiskod.com.tr müşterilerini bir adım ileri taşımak için hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.