Özgün Web Sitesi Tasarımı

Özgün web tasarım logonuz ile başlayıp kurumsal kimliğinizde doğan ve hazırlanan bir yapıdır. Özgün web tasarımın yapılabilmesi için Logonuzu, kurumsal kimliğinizin oluşması gerekmektedir. Sitenin çizgileri tamamen logo ve kurumsal kimliğinizle doğru orantılı olarak geliştirilecektir.

Özgün web tasarım hizmetlerinde müşterilerimizle ilk toplantı yapılmadan önce logo ve kurumsal kimliğiniz ile ilgili bir fikir ediniyoruz. İlk toplantımızda müşterimizle bir taslak hazırlıyoruz. Hazırlanan taslağı logo ve renkleriniz ile harmanlayarak bir taslak oluşturuyoruz ve oluşturulan taslağı müşterimizin onayına sunuyoruz.

Hazırlanan taslağın onaylanmasının ardından tasarımı bilgisayara aktarıyor ve ikinci aşama olan Front-End kısmına geçiyoruz. Bu aşamada ön yüz tasarımında hazırlamış olduğunuz psd üzerinden HTML ve CSS oluşumlarına başlanmaktadır. Front-End aşaması bittikten sonra Back-End aşaması başlamaktadır. Bu aşamada Hazırlanan şablonda güncelleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz panel oluşturulmakta ve oluşturulan panelin sistem üzerine entegrasyonu yapılmaktadır. Tasarım, Front-End ve Back-End aşamaları bittikten sonra örnek içerikler girilerek test aşaması başlamaktadır. Bu aşama sonunda müşterilerimize özgün bir tasarım sunmanın gururu ve heyacanını yaşıyoruz.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.