Biz kimiz?

2016 yılı sonunda Özkan CANDAN tarafından kurulan Webiskod firması home office işlerine başlayıp 2017 itibariyle ilk resmi ofisini kurmuştur. Her geçen ay ekibine güç katarak, müşteri memnuniyetini en büyük sermaye olarak gören firmamız 2017 sonunda 6 kişilik yek vücut ekip olmayı başarmıştır. 2018 yılı ilk çeyreğinin sonuna gelirken Datahan firmasıyla büyük bir ortaklığa girerek ekibini 26 kişiye çıkartmış ve Türkiyenin en büyük web tabanlı yazılım çözümü sunan firmalar arasına girmiştir.

Ekibimizi sadece işini aşk ile yapan kişilerden oluşturduk ve kuruluşumuzdan bugüne isteyin yeter ideolojimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefledik. Bunu başardık mı bilemiyoruz fakat %100 sorunsuz web yazılımlar ve web tasarım hizmetleri teslim ettik. Webiskod olarak işimizi doğru ve dürüstçe yapmayı vadediyoruz .

İşi teslim ettik peki ya sonra?

İş tesliminden sonra dilerseniz aylık bakım hizmetlerimizden yararlandırıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde sizi daha ileri taşımak için daima yanınızda yol alıyoruz. Yapılan sistemin takibi Webiskod tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor ve sizi bir adım daha ileri taşımak için yönlendirmelerimiz devam ediyor.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.