Yazılım Geliştirme

Web Yazılım

Webiskod olarak müşterilerimize paket programlar yerine daima özel yazılımlar sunmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu CRM (Customer Relationship Management), İhtiyaca Özel Web Yazılımlar, WordPress Plug Yazımı, E-Ticaret alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm web yazılım hizmetlerimizde kodlar açıklamaları ile birlikte anlaşılır bir şekilde yazılmakta olup, yazılan tüm kodlar müşterimize teslim edilmektedir. Yapılan web yazılım ve web tasarım hizmetlerinde 5 yıl boyunca kodlarınızı saklıyoruz olası kayıplar karşısında sizleri güvence altına alıyoruz.

Yazılımlarımız müşteriye özel olup aynı yazılımı güvenlik amacıyla bir başka müşterimiz için kullanmıyoruz.

Firmanızın Proje Bazlı Elemana mı İhtiyacı Var?

Webiskod olarak uzman yazılım ve tasarım kadrolarımızla proje bazlı olarak eleman tedariği sağlıyoruz. Siz sadece projenize odaklanın. Projeniz için uzman ekiplerimizi sizin için yönlendirelim ve tüm işlemler gözünüzün önünde profesyonelce yapılsın.

Web Yazılım

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım internet veya intranet (özel ağ) için website geliştirme çalışmalarına verilen addır. Web yazılım, düz metin sayfalarından, statik web sayfalarına yada karmaşık web uygulamalarından e-ticaret sistemlerine veya sosyal medya hizmetlerine kadar geniş bir çerçevede hizmet vermektedir. Web yazılım alanlarında İçerik Yönetim Sistemleri, Müşteri Yönetim Sistemleri gibi yazılımları da kapsanmaktadır.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.