Profesyonel Web Tasarım hizmeti web tasarım konusunda deneyimli, tecrübeli ve işinde uzman olanlardan alınması gereken bir hizmettir. Markanızın veya ürününüzün internette itibarlı bir şekilde temsil edilmesinin yolu profesyonel web tasarım hizmeti almaktan geçer. Hazır scriptler veya hazır temalar kullanarak ‘’ profesyonel web tasarım yapıyoruz ‘’ diyenlere itibar etmeyiniz. Profesyonellik yapılan işin kalitesi ve özgünlüğü ile doğru orantılıdır.

 Profesyonel Web Tasarım Nedir?

            Profesyonel Web Tasarım denilince akla internetten bir domain yani alan adı alıp, buna ek olarak bir hosting alanı bağlayıp, Ftp’den kurulum dosyalarını attıktan sonra markanın logosunu sol üst köşeye yerleştirmek gelmemelidir. Profesyonel web tasarım ilk bakıldığı anda kendini belli eden hizmettir.

            Markanızın web popülerliğini arttıracak ve internette markanızı layıkıyla temsil edecek bir web tasarım hizmeti için web yazılım hizmeti de almalısınız. Web Yazılım hizmeti tamamen markanıza özel olarak hazırlanmış özel ihtiyaçları özel kodlarla gideren yazılımlardır.

            Web sitesinde yer alan içerikler ve görsellerde en az web yazılım kadar özgün olmalıdır. Bilindiği üzere arama motorları kopya içerik konusunda oldukça ehemmiyetlidir. Algoritmalar buna göre geliştirilir ve şekillendirir. Mesela arama motorları piyasasının devi olan Google belirli aralıklarla yayınladığı algoritma güncellemelerinin temeline özgünlük kavramını koymuştur. İçerik ve tasarım bakımından özgün olan web sitelerini üst sıralara taşır. Profesyonel Web Tasarım hizmeti markanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak verilen hizmetin adıdır.

 Profesyonel Web Tasarım Da Olması Gerekenler Nelerdir?

            Profesyonel web tasarımın olmazsa olmazlarını maddeler halinde belirtmekte fayda bulunmaktadır;

 -Markanıza özel bir web yazılım olmalıdır.

 -Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO’ya uygun bir tasarım olmalıdır.

 -Grafikleri, görselleri ve hatta videoları markanıza özel olarak özgün bir biçimde hazırlanmalıdır.

 -Kopyalanmış en küçük bir bölüm dahi olmamalıdır.

 -Kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

 -Markanın ihtiyaçlarını belirledikten sonra ihtiyaçlara göre bir tasarım yapılmalıdır.

 Web Yazılım Nedir?

            Web Yazılım yalnızca markanıza veya ürününüze özel olarak özel kodlardan hazırlanmış yazılımlardır. Bu nedenle yazılımın tüm kullanım hakkı size aittir. Size özel ve size aittir. Profesyonel Web Tasarım hizmeti ile birlikte web yazılım hizmeti de alırsanız işin sonunda profesyonel olan firma size işi kodları, grafikleri ve diğer her türlü materyalleri ile teslim edecektir.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.