Webiskod firması olarak şirketiniz için SEO (arama motoru optimizasyonuna uygun), mobil uyumlu, özgün kurumsal web tasarım yapmaktayız. Yapmış olduğumuz web tasarım içeriğini hazırlarken;

 -Web sitesinin mobil uyumlu olmasına

 -Anlaşılır bir kod yapısı olmasına

 -Basit ve sade yönetici paneli olmasına

 -Mutlaka arama motoru optimizasyonuna yani SEO’ya uygun

 -Kaliteli ve özgün web tasarım olmasına dikkat etmekteyiz.

 Şirketinize Uygun Web Tasarımları

            Özgün web tasarım yaparken mutlaka size ait orijinal bir logo tasarlamaktayız. Bu açıdan ilk etapta mutlaka sizinle bir toplantı yapıyor ve kurumsal kimliğinizi en ideal ve kaliteli şekilde yansıtacak olan logo ile ilgili fikirlerinizi almaktayız. Bu toplantıda mutlaka ön bir taslak hazırlamaktayız. Şirketinizin renklerinin de göz önünde tutulduğu bir logo hazırlanmasına dikkat ediyoruz. Kurumsal web tasarımı yanında dilerseniz profesyonel web tasarımı da hazırlanmaktadır. Profesyonel web tasarımında, şirketinizin tüm departmanlarının da kolayca işlem yapabileceği bir platform bulunmaktadır. Bu şekilde daha dinamik ve interaktif bir web sitesine sahip olunmaktadır.

 Web Sitesi Bakımı

            Şirketiniz için hazırlanan kurumsal web tasarım inşa edildikten sonra, yapılması gereken tüm güncellemeler ve bakımlar için profesyonel destek vermekteyiz. Yapılan tüm güncellemeler SEO uyumlu olmaktadır. Bunların yanında siteniz hakkında tüm detaylar ve benzer firmaların siteleri hakkındaki istatistikleri de sizlere rapor olarak sunmaktayız. Yapılması gereken tüm gelişmeler için sizlere danışmanlık yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Webiskod olarak dilerseniz şirketinize uygun özel yazılımları da hazırlamaktayız. Hazırlanan tüm bu yazılımların kodları kesinlikle açıklamalı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Vermiş olduğumuz kodları kendi arşivimizde kaybetmeniz durumunda tekrardan sizlere verebilmek için 5 yıl süre ile saklamaktayız.

            Hazırlamış olduğumuz tüm bu yazılımlar tamamen sizlere özel olup, gizli ve güvenli bir şekilde tutulmakta ve asla başka müşteriler ile paylaşılmamaktadır. Uzman kadrolara ihtiyaç duymanız durumunda, proje bazlı çalıştırılmak üzere personel istihdamı sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz bu uzman kadrolar her türlü teknik desteği vermektedirler. Webiskod firması olarak şirketiniz için verilen tüm bu hizmetleri en güvenilir ve de en kaliteli bir şekilde sizlere sunmak en öncelikli görevimizdir.


Hızlı Talep Formu

Bize; web tasarımı, web yazılımı, seo yapılandırması
hakkında fiyat teklifi almak için buradan yazabilirsiniz.